Warmińsko-Mazurski

 Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 77A

 tel/fax 0-55 233-67-33
 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Junior młodszy

KATEGORIA : Junior młodszy

Udział biorą.

Podział na grupy:
Grupa A                                                                                              Grupa B
1. MKS Truso Elbląg I                                                                    1. MKS Truso Elbląg II

2. KS Szczypiorniak Olsztyn II                                                       2. KS Szczypiorniak Olsztyn I

3. UKS Giżycko                                                                               3. ITR Jeziorak Iława

4. KS Szczypiorniak Olsztyn III                                                      4. UKS Jedynka Morąg

System gier: w grupach "każdy z każdym", finał A o miejsca 1-4 grają zespoły, które zajęły w grupach miejsca 1,2.
Finał B o miejsca 5-8 grają zespoły w grupach o miejsca 3-4.

I Runda

 

I kolejka -8.10.2016r.. /sobota/

1. JMM

MKS Truso Elbląg I - KS Szczypiorniak Olsztyn III

28:28(13:16)

2. JMM

KS Szczypiorniak Olsztyn II - UKS Giżycko

 23:30(13:8)

3. JMM

4. JMM

MKS Truso Elbląg II – UKS Jedynka Morąg

KS Szczypiorniak Olsztyn I - ITR Jeziotak Iława

22:34(10:16)

39:16(22;7)

II kolejka -15.10.2016r. /sobota/

5. JMM

KS Szczypiorniak Olsztyn III - UKS Giżycko

 28:25(15:14)

6. JMM

MKS Truso Elbląg I - KS Szczypiorniak Olsztyn II

25:30(14:16)

7. JMM

8. JMM

UKS Jedynka Morąg - ITR Jeziorak Iława

MKS Truso Elbląg II - KS Szczypiorniak Olsztyn I

30:24(19:13)

26:45(10:21)

III kolejka 29.10.2016r. /sobota/

9. JMM

KS Szczypiorniak Olsztyn II - KS Szczypiorniak Olsztyn III

 23:23911:11)

10. JMM

                          UKS Giżycko - MKS Truso Elbląg I  28:36(16:17)

11. JMM

12. JMM

KS Szczypiorniak Olsztyn I - UKS jedynka Morąg

ITR Jeziorak Iława - MKS Truso Elbląg II

27:27(14:10)

25:34(16:15)

RUNDA REWANŻOWA W GRUPACH 

IV kolejka - 5.11.2016r.

13. JMM

KS Szczypiorniak Olsztyn III - MKS Truso Elbląg I

 25:28(10:15)

14. JMM

                  UKS Giżycko - KS Szczypiorniak Olsztyn II

22:24(8:8)

15. JMM

16. JMM

UKS Jedynka Morąg - MKS Truso Elbląg II

ITR Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak Olsztyn I

33:20(15:9)

 21:45(11:26)

V kolejka -19.11.2016r.

17. JMM

       UKS Giżycko - KS Szczypiorniak Olsztyn III

18:29(9:18)

18. JMM

              KS Szczypiorniak Olsztyn II - MKS Truso Elbląg I

35:28(14:12)

19. JMM

20. JMM

ITR Jeziorak Iława - UKS Jedynka Morąg

KS Szczypiorniak Olsztyn I - MKS Truso Elbląg II

32:41(16:22)

41:20(19:8)

 

VI kolejka 26.11.2016r.

21. JMM

KS Szczypiorniak Olsztyn III - KS Szczypiorniak Olsztyn II

26:25(15:13)

22. JMM

                      MKS Truso Elbląg I - UKS Giżycko 36:26(20:8)

23. JMM

24. JMM

 UKS Jedynka Morąg - KS Szczyiorniak Olsztyn I

MKS Truso Elbląg II - ITR Jeziorak Iława

33:38 (18:21 

28:24(15:11) 

  

Tabela końcowa w grupie A                                       Tabela końcowa w grupie B

 Po rundzie eliminacyjnej anulowano wyniki grającego p. k KS Szczypiorniak III Olsztyn

1. KS Szczypiorniak II Olsztyn    4, 8,

112-95       1.              

KS Szczypiorniak I  

6,11,235-143 

2. MKS Truso I Elbląg                 4,4

     125:119     2.        
 UKS Jedynka 6,9,208-163 

3. UKS Giżycko                            4,0

      96-119     3.           
 MKS Truso II 6,4, 150-202 

4. KS Szczypiorniak III                0,0

    0                4.     
 ITR Jeziorak 6,0,142-227 
 
 

 

Terminarz gier Finału "A", Finału "B" z zaliczeniem meczów w grupach.

I kolejka 10.12.2016r.(sobota)

25 JMM MKS Truso I - KS Szczypiorniak I  

26 JMM UKS Jedynka - KS Szczypiorniak II 

27 JMM KS Szczypiorniak III - MKS Truso II

28 JMM ITR Jeziorak Iława - UKS Giżycko

II kolejka 17.12.2016r.(sobota)

29 JMM UKS Jedynka - MKS Truso I   finał A

30 JMM  KS Szczypiorniak I - KS Szcypiorniak II  

31 JMM ITR Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak III 

32 JMM  MKS Truso II - UKS Giżycko 

III kolejka 11.02.2017r.(sobota)

33 JMM KS Szczypiorniak I - MKS Truso I  

34 JMM KS Szczypiorniak II - UKS Jedynka 

35 JMM MKS Truso II - KS Szczypiorniak III 

36 JMM UKS Giżycko - ITR Jeziorak Iława

IV kolejka 18.02.2017r.(sobota)

37 JMM MKS Truso I - UKS Jedynka

38 JMM KS Szczypiorniak I - KS Szczypiorniak II 

39 JMM KS SZczypiorniak III - ITR Jeziorak 

40 JMM UKS Giżycko - MKS Truso II 

 

Rozgrywki szczebla centralnego: 1/8 MPJM 21-23.04.2017r., 1/4 MPJM 5-7.05.2017r. , 1/2 MPJM 19-21.05.2017r., finał MPJM 2-3.06.2017r.