Warmińsko-Mazurski

 Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 77A

 tel/fax 0-55 233-67-33
 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Młodzicy

KATEGORIA: młodzicy

 Terminarz ligi woj. młodzików . Podział na 3 grupy:
1. Grupa A-UKS Mikołajki, MLKS Czarni Olecko, KS Szczypiorniak I Olsztyn
2. Grupa B- MKS MOSiR Kętrzyn, MDK  Bartoszyce, MUKS Omega Mrągowo
3. Grupa C -MKS Truso Elbląg, KS Szczypiorniak II Olsztyn, ITS Jeziorak Iława
SYSTEM gry: w grupach „każdy z każdym, mecz i rewanż” /faza eliminacyjna/
Faza finałowa – zespoły z 1 miejsc tworzą finał A o miejsca 1-3 /mecz i rewanż, każdy z każdym/
                    -zespoły z 2 miejsc tworzą finał B o miejsca 4-6
                   - zespoły z 3 miejsc tworzą finał C o miejsca 7-9

 

 I RUNDA

 I kolejka (19.11.2017r.)

1.

KS Szczypiorniak Osztyn I : MLKS Czarni Olecko

 

2.

MUKS Omega Mrągowo : MDK Bartoszyce  

3.

ITS Jeziorak Iława : KS Szczypiorniak Olsztyn II

 

 II kolejka  (10.12.2017r.)

4.

KS Szczypiorniak Olsztyn I : Uczniowski Klub Sportowy w

Mikołąjkach

 

5.

MUKS Omega Mrągowo : MKS MOSiR Kętrzyn

 

6.

ITS Jeziorak Iława : MKS TRUSO Elbląg  
     

    III kolejka (14.01.2018r.)

 

7

MLKS Czarni Olecko : Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach  

8.

MDK Bartoszyce : MKS MOSiR Kętrzyn  

9.

KS Szczypiorniak Olsztyn : MKS Truso Elbląg  

 

IV kolejka (11.02.2018r.)

10.

MLKS Czarni Olecko : KS Szczypiorniak Olsztyn I

 

11.

MDK Bartoszyce : MUKS Omega Mrągowo  

12.

KS Szczypiorniak Olsztyn II : ITS Jeziorak Iława

 
                 

V kolejka  (18.02.2018r.)

13.

Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach: KS Szczypiorniak Olsztyn I

 

14.

MKS MOSiR Kętrzyn: MUKS Omega Mrągowo  

15.

MKS Truso Elbląg : ITS Jeziorak Iława

 

 

VI kolejka 04.12.2016r.

16.

Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach: MLKS Czarni Olecko

 

17.

MKS Mosir Kętrzyn : MDK Bartoszyce

 

18.

MKS Truso Elbląg : KS Szczypiorniak Olsztyn II