Warmińsko-Mazurski

 Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 77A

 tel/fax 0-55 233-67-33
 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Młodziczki

KATEGORIA: Młodziczka

KG i D W-M WZPR dokonała zmiany systemu gier w kategorii młodziczek. Podzielono uczestniczące drużyny na dwie grupy.

Udział biorą:

Grupa A

1. MUKS Omega Mrągowo

2. MTS Giżycko

3. MLKS Czarni Olecko

 

Grupa B

1. MKS Truso I Elbląg

2. UKS Jedynka Bartoszyce

3. KS Meble Wójcik Elbląg

4. MKS Truso II Elbląg

Drużyny grają systemem "każdy z każdym", w grupie A ( 3 turnieje), w grupie B ( 3 turnieje). Czas gry w turniejach 2 x 15 min + 5 min przerwy, gry poprzedzone są losowaniem kolejności. 

Terminarz gier:

I Turniej 13/14.10.2018r.

Organizator MTS Giżycko - gr.A

MTS Giżycko - MLKS Czarni Olecko

MUKS Omega Mrągowo - MTS Giżycko

MLKS Czarni Olecko - MUKS Omega Mrągowo

 

4:14 (0:9)

16:3 (7:1)

11:23 (3:14)

 

KS Meble Wójcik - gr. B

MKS Truso Elbląg - MKS Truso Elbląg II

UKS Jedynka Bartoszyce - KS Meble Wójcik Elbląg

MKS Truso Elbląg II -KS Meble Wójcik Elbląg

MKS Truso Elbląg - UKS Jedynka Bartoszyce

UKS Jedynka Bartoszyce - MKS Truso Elbląg II

KS Meble Wójcik Elbląg - MKS Truso Elbląg

 

 

12:12 (9:5) <6:7>

23:5 (12:5)

22:10 (11:5)

18:15 (6:9)

19:16 (9:9)

7:22 (5:13)

    
   

II Turniej 27/28.10.2018r.

 

organizator MLKS Czarni Olecko - gr.A

MLKS Czarni Olecko - MTS Giżycko

MTS Giżycko - MUKS Omega Mrągowo

MUKS Omega Mrągowo - MLKS Czarni Olecko

 

15:4 (10:1)

3:17 (2:6)

18:12 (9:7)

UKS Jedynka Bartoszyce - gr. B

MKS Truso Elbląg II - MKS Truso Elbląg

KS Meble Wójcik Elbląg - UKS Jedynka Bartoszyce

KS Meble Wójcik - MKS Truso Elbląg II

UKS Jedynka Bartoszyce - MKS Truso Elbląg

MKS Truso Elbląg II - UKS Jedynka Bartoszyce

MKS Truso Elbląg - KS Meble Wójcik Elbląg

11:15 (7:7)

2:21 (1:11)

6:17(5:9)

14:19 (3:11)

19:10 (9:5)

23:5 (11:3)

    
   

III turniej 17/18.11.2018r.

organizator MUKS Omega Mrągowo - gr. A

MLKS Czarni Olecko - MTS Giżycko

MUKS Omega Mrągowo - MLKS Czarni Olecko

MTS Giżycko - MUKS Omega Mrągowo

14:6 (8:1)

15:8 (9:3)

4:19 (3:11)

 

MKS Truso I Elbląg gr.B

MKS Truso Elbląg - MKS Truso Elbląg II

UKS Jedynka Bartoszyce - KS Meble Wójcik Elbląg

MKS Trsuo Elbląg II - KS Meble Wójcik Elbląg

MKS Truso Elbląg - UKS Jedynka Bartoszyce

UKS Jedynka Bartoszyce - MKS Truso Elbląg II

KS Meble Wójcik Elbląg - MKS Truso Elbląg

 

19:16 (9:6)

25:2 (15:1)

18:7 (7:3)

21:9 (8:6)

13:12 (6:6)

3:17 (1:11)

     

Po fazie grupowej półfinały:24/25.11.2018r.

1. MMK

MUKS Omega Mrągowo - UKS Jedynka Bartoszyce

 32:13 (15:6)
2. MMK

MLKS Czarni Olecko - MKS Truso Elbląg

pólfinały - rewanż  1/2.12.2018r.

 18:29 (10:11)
3. MMK UKS Jedynka Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo  18:39(6:25)
4. MMK

MKS Truso Elbląg - MLKS Czarni Olecko

 28:18(14:9)
     
 

 

 

Finały:

 

5. MMK MUKS Omega Mrągowo - MKS Truso Elbląg
6. MMK

MLKS Czarni Olecko - UKS Jedynka Bartoszyce

 7. MMK  MKS Truso Elbląg - MUKs Omega Mrągowo  

 8. MMK                UKS Jedynka Bartoszyce - MLKS Czarni Olecko

 IV turniej organizator III zespół gr B (o miejsca 5-7)

KS Meble Wójcik - MTS Giżycko

  MKS Truso Elbląg II - KS Meble Wójcik Elbląg
 

MTS Giżycko - MKS Truso Elbląg II

 

Awans do 1/16 Pucharu ZPRP młodziczek uzyskują dwie pierwsze drużyny.