Warmińsko-Mazurski

 Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 77A

 tel/fax 0-55 233-67-33
 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

PGNiG Superliga Kobiet

 

PGNiG Superliga Kobiet – wyniki

Tabela wyników miejsca 1-6 sezon 2016-2017

 

 Nazwa zespołumezwrepostsrpkt.str
1 Vistal Gdynia 32 24 2 6 875 733 50 14
2 Metraco Zagłębie Lubin 32 23 2 7 833 715 48 16
3 KRAM Start Elbląg 32 22 1 9 895 794 45 19
4 MKS Selgros Lublin 32 21 2 9 900 735 44 20
5 Pogoń Baltica Szczecin 32 19 1 12 828 727 39 25
6 Energa AZS Koszalin 32 16 1 15 842 803 33 31

 

 

Tabela wyników miejsca 7-12 sezon 2016-2017

 

 Nazwa zespołumezwrepostsrpkt.str
7 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 32 15 1 16 832 833 31 33
8 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 11 2 19 846 881 24 40
9 KPR Gminy Kobierzyce 32 11 0 21 729 858 22 42
10 UKS PCM Kościerzyna 32 9 2 21 749 905 20 44
11 KPR Jelenia Góra 32 8 1 23 765 950 17 47
12 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 32 4 3 25 756 916 11 53

 

Terminarz rozgrywek III rundy sezon 2016-2017

Nr meczu

 DataGospodarzeWynikGoście
Kolejka 23
133 2017-04-02 18:00 Vistal Gdynia 25:17 (11:7) Pogoń Baltica Szczecin
134 2017-04-02 17:00 KRAM Start Elbląg 23:21 (10:8) Metraco Zagłębie Lubin
135 2017-04-01 17:00 Energa AZS Koszalin 20:22 (10:11) MKS Selgros Lublin
163 2017-04-02 18:00 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 33:29 (18:18) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
164 2017-04-02 17:00 KPR Gminy Kobierzyce 25:21 (10:10) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
165 2017-04-01 15:00 UKS PCM Kościerzyna 27:25 (14:14) KPR Jelenia Góra
Kolejka 24
136 2017-04-08 15:30 Pogoń Baltica Szczecin 25:21 (12:9) MKS Selgros Lublin
137 2017-04-08 18:00 Metraco Zagłębie Lubin 24:22 (9:12) Energa AZS Koszalin
138 2017-04-09 19:00 Vistal Gdynia 38:29 (20:14) KRAM Start Elbląg
166 2017-04-08 16:00 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34:22 (20:8) KPR Jelenia Góra
167 2017-04-08 15:30 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 30:25 (13:12) UKS PCM Kościerzyna
168 2017-04-09 17:00 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 27:23 (17:12) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 25
139 2017-04-12 18:30 KRAM Start Elbląg 29:26 (15:14) Pogoń Baltica Szczecin
140 2017-04-12 18:00 Vistal Gdynia 29:26 (13:13) Energa AZS Koszalin
141 2017-04-12 18:00 MKS Selgros Lublin 17:19 (11:9) Metraco Zagłębie Lubin
169 2017-04-12 18:00 KPR Gminy Kobierzyce 26:29 (15:16) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
170 2017-04-12 18:30 UKS PCM Kościerzyna 27:22 (10:11) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
171 2017-04-12 17:00 KPR Jelenia Góra 27:26 (13:13) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 26
142 2017-04-22 16:00 Pogoń Baltica Szczecin 24:21 (10:11) Metraco Zagłębie Lubin
143 2017-04-23 16:00 Vistal Gdynia 23:28 (14:14) MKS Selgros Lublin
144 2017-04-22 15:30 KRAM Start Elbląg 27:31 (11:16) Energa AZS Koszalin
172 2017-04-22 17:00 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 27:18 (16:12) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
173 2017-04-23 16:00 KPR Jelenia Góra 29:24 (12:10) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
174 2017-04-22 17:00 KPR Gminy Kobierzyce 24:19 (13:9) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 27
145 2017-04-26 18:00 Energa AZS Koszalin 16:30 (11:15) Pogoń Baltica Szczecin
146 2017-04-26 18:00 MKS Selgros Lublin 28:22 (14:13) KRAM Start Elbląg
147 2017-04-26 18:00 Metraco Zagłębie Lubin 24:24 (11:11) Vistal Gdynia
175 2017-04-26 18:30 UKS PCM Kościerzyna 31:24 (14:14) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
176 2017-04-26 18:00 KPR Jelenia Góra 23:24 (12:13) KPR Gminy Kobierzyce
177 2017-04-26 16:00 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 23:22 (14:9) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk

 

Terminarz rozgrywek IV rundy sezon 2016-2017

Nr meczu

 DataGospodarzeWynikGoście
Kolejka 28
148 2017-04-29 16:00 Pogoń Baltica Szczecin 27:27 (13:14) Vistal Gdynia
149 2017-04-29 17:00 Metraco Zagłębie Lubin 25:20 (8:8) KRAM Start Elbląg
150 2017-04-29 18:00 MKS Selgros Lublin 26:26 (15:14) Energa AZS Koszalin
178 2017-04-30 16:00 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 27:29 (13:13) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
179 2017-04-29 16:00 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 23:18 (10:9) KPR Gminy Kobierzyce
180 2017-04-30 17:00 KPR Jelenia Góra 24:26 (9:12) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 29
151 2017-05-03 18:00 MKS Selgros Lublin 25:21 (12:7) Pogoń Baltica Szczecin
152 2017-05-03 17:00 Energa AZS Koszalin 25:28 (12:14) Metraco Zagłębie Lubin
153 2017-05-03 18:00 KRAM Start Elbląg 26:21 (15:12) Vistal Gdynia
181 2017-05-03 17:30 KPR Jelenia Góra 26:25 (12:13) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
182 2017-05-03 15:00 UKS PCM Kościerzyna 27:24 (14:13) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
183 2017-05-03 20:00 KPR Gminy Kobierzyce 24:28 (10:12) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 30
154 2017-05-06 16:00 Pogoń Baltica Szczecin 25:27 (18:15) KRAM Start Elbląg
155 2017-05-06 17:00 Energa AZS Koszalin 21:30 (10:17) Vistal Gdynia
156 2017-05-07 17:00 Metraco Zagłębie Lubin 30:23 (19:11) MKS Selgros Lublin
184 2017-05-07 18:00 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34:19 (21:10) KPR Gminy Kobierzyce
185 2017-05-07 16:00 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 24:18 (12:8) UKS PCM Kościerzyna
186 2017-05-06 16:00 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 26:27 (14:14) KPR Jelenia Góra
Kolejka 31
157 2017-05-13 16:30 Metraco Zagłębie Lubin 33:28 (16:15) Pogoń Baltica Szczecin
158 2017-05-13 14:15 MKS Selgros Lublin 25:27 (13:13) Vistal Gdynia
159 2017-05-13 17:00 Energa AZS Koszalin 23:24 (8:15) KRAM Start Elbląg
187 2017-05-13 16:00 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 29:41 (16:21) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
188 2017-05-13 15:30 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 21:23 (8:12) KPR Jelenia Góra
189 2017-05-13 16:00 UKS PCM Kościerzyna 27:35 (14:17) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 32
160 2017-05-17 17:45 Pogoń Baltica Szczecin 31:24 (17:11) Energa AZS Koszalin
161 2017-05-17 17:45 KRAM Start Elbląg 26:26 (15:11) MKS Selgros Lublin
162 2017-05-17 17:45 Vistal Gdynia 24:22 (12:9) Metraco Zagłębie Lubin
190 2017-05-17 18:00 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26:29 (18:18) UKS PCM Kościerzyna
191 2017-05-17 18:00 KPR Gminy Kobierzyce 33:20 (14:11) KPR Jelenia Góra
192 2017-05-17 15:30 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 32:24 (19:8) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz