Warmińsko-Mazurski

 Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 77A

 tel/fax 0-55 233-67-33
 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

I Ty możesz zostać sędzią piłki ręcznej

Komisja Sędziowska Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej z siedzibą w Elblągu informuje, że ogłasza nabór chętnych do szkolenia i zdobycia licencji sędziego piłki ręcznej oraz uzyskania uprawnień do pełnienia funkcji sekretarza i mierzącego czas na meczach w tej dyscyplinie sportu.
Szkolenie zostanie przeprowadzone w miesiącach marzec – maj 2018 roku
Wszyscy chętni pragnący zdobyć w/w uprawnienia proszeni są o przesłanie swojego zgłoszenia w formie elektronicznej  na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 28.02.2018 r.
Zgłoszenie powinno zawierać:
Nazwisko i imię, wiek, miejscowość zamieszkania, dokładny adres mailowy.

Każdy chętny może sam zdecydować o wyborze formy szkolenia poczynając od eksternistycznej nauki przepisów gry w piłkę ręczną aż do udziału w stacjonarnym kursie szkoleniowym.
Licencję sędziego będzie można uzyskać po pozytywnym zaliczeniu egzaminu końcowego ze znajomości przepisów gry, biegu sprawnościowego na dystansie 2400m oraz praktycznego sędziowania.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów na sędziów piłki ręcznej:
Wiek 16 – 30 lat, dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji sędziego piłki ręcznej.

KS W-M WZPR