Warmińsko-Mazurski

 Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 77A

 tel/fax 0-55 233-67-33
 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Poszukiwani kandydaci do szkolenia na sędziów piłki ręcznej

Komisja Sędziowska Warmińsko - Mazurskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej z siedzibą w Elblągu informuje, że poszukuje kandydatów do szkolenia w celu zdobycia uprawnień i licencji sędziego piłki ręcznej. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich chętnych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego ze szczególnym wskazaniem na osoby z miast i ośrodkw w których uprawiana jest piłka ręczna tj. Bartoszyc, Giżycka, Elbląga, Ełku, Kętrzyna, Iławy, Lubawy, Lidzbarka, Mikołajek, Mrągowa, Morąga, Olecka, Olsztyna, Ostródy.  Wszyscy chętni pragnący uzyskać uprawnienia sędziego piłki ręcznej proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w szkoleniu w formie elektronicznej na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 15.02.2019 r. W zależności od ilości zgłoszeń będzie istniała możliwość skorzystana z różnych form szkolenia poczynając od kursu stacjonarnego aż do szkolenia eksternicznego.

Każde szkolenie zakończy się egzaminem sprawnościowym i rozwiązywaniem testów ze znajomości Przepisów Gry w piłkę ręczną.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów: 

wiek 16 - 30 lat, wykształcenie min. średnie /nie dotyczy uczniów szkół średnich/, dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwskazań do pełnienia funkcji sędziego piłki ręcznej. 
Koszt szkolenia: od 80 - 180 zł - uzależnione od przyjętej formy szkolenia.
Dodatkowe informacje na temat kursu można uzyskać od Przewodniczącego KS W-M WZPR pod nr. 729 547 625.

KS W-M WZPR