Warmińsko-Mazurski

 Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 77A

 tel/fax 0-55 233-67-33
 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Juniorki i Juniorzy w 1/8 finału Mistrzostw Polski

Mamy przyjemność poinformować, że zespóły juniorek MKS Truso Elbląg oraz juniorów KS Szczypiorniak Olsztyn awansowały do kolejnego etapu Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej tj. do 1/8. Zarówno elblążanki jak i zawodnicy z Olsztyna zajęli drugie miejsca w swoich grupach rozgrywek w 1/16 finału MPJ. MKS Truso było organizatorem turnieju na pierwszym etapie rozgrywek centralnych, natomiast KS Szczypiorniak Olsztyn brał udział w turnieju w którym gospodarzem był MTS Kwidzyn.

MKS Truso Elbląg swój kolejny turniej drugiego etapu rozgrywek centralnych będzie rozgrywało w Gnieźnie już za kilka dni w dniach 8-10.02.2019 r. Turniej ten będzie bardzo mocno obsadzony w którym opócz elblążanek wystąpią: KPR MOS Jelenia Góra, UKS Wambresia-Warwo Wąbrzeźno oraz jako gospodarz MKS PR Gniezno.

Zawodniczkom MKS Truso Elbląg życzymy udanego występu, zwycięskich kolejnych meczów oraz awansu do 1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorek.

W walce o ćwierćfiał MPJ w dniach 15-17.02.2019 r wystąpią również zawodnicy KS Szczypiorniak Olsztyn. Juniorzy z Olsztyna najprawdopodobniej swoj turniej w 1/8 finału MPJ rozegrają w Płocku. Nie znamy jeszcze zespołów z którymi się zmierzą ale zapewne nie będą to łatwi przeciwnicy ale wierzymy, że zwycięsko wyjdą z batali o 1/4 Finału MPJ.